درمان های خانگی جوش های سر سیاه

درمان های خانگی جوش های سرسیاه

درمان های خانگی جوش های سرسیاه : اگر شما هم از هزینه های زیاد خسته شده اید و دوست ندارید هزینه های زیاد بپدازید می توانید از روش های خانگی برای درمان جوش های سرسیاه استفاده نماید . امروزه مشکلات پوستی می تواند برای هر کسی پدید آید مانند جوش های سرسیاه یا سفید ، لک ، جوش و …
البته برای این مشکلات روش های جدیدی وجود دارد که پر هزینه می باشند ولی اگر می خواهید هزینه ی کمتری را صرف کنید می توانید از روش های درمان های خانگی جوش های سر سیاه استفاده نمایید.

درمان های خانگی جوش های سر سیاه

درمان های خانگی جوش های سر سیاه

انواع روش ها برای درمان های خانگی جوش های سر سیاه

انگور

از انگور می توانید برای درمان جوش های سرسیاه استفاده کنید به گونه ی که دو حبه انگور را بشوید و سپس آنها را از وسط نصف نمایید و سپس به همه ی سطح پوست خود بمالید. اگر می خواهید خواص آن را بر روی پوستتان حفظ نمایید می توانید صورتتان را با آب سرد بشوید.

بخور

اگر زمان زیادی برای درمان های خانگی جوش های سرسیاه دارید می توانید از بخور استفاده نمایید: بدین صورت که مقداری آب جوش تهیه کنید و بعد با توجه به نوع پوستی که دارید از دو یا سه قطره چای یا اسطو خودوس استفاده نمایید. سپس موهایتان را با حوله بپوشانید و چند دقیقه ی بخور بگیرید.
بعد از آن باید کمی آب با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین با یکدیگر مخلوط نمایید تا خمیری حاصل گردد. شما می توانید این خمیر را بر روی جوش های سرسیاهتان بمالید و سپس اجازه دهید یک تا دو دقیقه باقی بماند و بعد ارام از روی پوستتان این خمیر را بردارید و در نهایت با آب گرم پوستان را بشوید و برای بسته شدن منافذ پوستان صورت خود را با آب سرد شست و شو دهید.

قرص آسپرین

آسپرین خرد شده یکی از روش های است که برای درمان پوست و درمان های خانگی جوش های سرسیاه  می توان از آن استفاده کرد. شما برای تهیه این روش به چهار عدد آسپرین، کمی روغن یا عسل ، یک قاشق غذاخوری آب نیاز دارید. آسپرین ها را در آب حل کنید و کمی روغن (عسل یا روغن بادام یا روغن زیتون) را به آنها اضافه نمایید البته اگر روغن ندارید از عسل استفاده کنید . برای چسبندگی مخلوط عسل یا روغن استفاده می شود چون سالیسیلیک اسید داشته است که سبب می شود پوست روشن شود و همچنین لکه های خشک نیز از بین رود .
از خمیری که حاصل می شود یک لایه نازک را روی جوش های سرسیاه خود(اطراف چشم، گوشه های بینی ، دور لبها) بمالید . اجازه دهید که ده دقیقه روی پوست قرار داده شود و بعد با آب گرم نیز آن را بشوید و سعی کنید زمانی که شست و شو را انجام میدهید جوش های سرسیاه را از بین ببرید . در پایان برای شست و شو از آب سرد استفاده نمایید .

درمان های خانگی جوش های سرسیاه

با مراجعه به سایت تخصصی کلنیک زلفینه انواع روش ها و درمان های خانگی برای از بین بردن جوش های سر سیاه را مشاهده نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید